هداياي تبليغاتي
انواع هداياي تبليغاتي

استفاده از محصولات تبليغاتي سفارشي با محبوبيت بالايي به رشد خود ادامه مي‌دهد. در واقع، هداياي تبليغاتي مختلفي در همه جا وجود دارند. محصولات تبليغاتي براي هر كمپين بازاريابي مثل كارت‌هاي كسب و كار شده‌اند. خبر خوب اين است كه محصولاتي كه لوگو و نام برند بر روي آنها چاپ شده به عنوان ابزار تبليغاتي عمل مي‌كنند. اما اين به شرطي است كه اين محصولات تبليغاتي را به درستي انتخاب كنيد. به عبارت ساده، داشتن لوگو و يا نام كسب و كار بر روي يك خودكار برچسب دار، ليوان، توپ، تي‌شرت و يا حتي در يك ابزار فني، اگر به درستي مورد استفاده قرار نگيرد، شگفتي نخواهد كرد. اگر مي‌خواهيد هداياي تبليغاتي سفارشي را بخريد، ۴ نكته زير به شما كمك خواهد كرد تا محصول مناسب را انتخاب كنيد.

 

 ۱. انتخاب محصول تبليغاتي كه به طور مرتب مورد استفاده قرار خواهد گرفت

 

يكي از اسرار براي به حداكثر رساندن بازده از محصولات تبليغاتي سفارشي، استفاده كردن مخاطبين از آنها به طور منظم است. اين كار تضمين مي‌كند كه گيرنده در هر زمان با محصول تماس پيدا مي‌كند. افرادي كه تعامل يا كار با گيرنده دارند، به طور مداوم در معرض لوگو يا نام تجاري شما قرار مي‌گيرند و ممكن است در نهايت به مشتريان شما تبديل شوند، اگر آنها به اندازه كافي برند شما را ببينند. براي رسيدن به اين هدف، بايد يك محصول تبليغاتي جذاب ، از مواد بادوام را انتخاب كنيد. محصول نه تنها بايد جذاب باشد بلكه بايد دوام زيادي هم داشته باشد.

 

 2. مخاطبان هدف را در نظر بگيريد

 

جدا از فاكتورهاي معمول از قبيل سن، جنسيت و وضعيت اجتماعي؛ شما بايد تصميم بگيريد كه آيا يك محصول تبليغاتي خاص براي يك مشتري فعلي و يا يك مشتري احتمالي در نظر گرفته شده است. دادن هدايا براي هدف قرار دادن يك مشتري موجود بايد به طور متفاوت از هدايا و ساير وسايل تبليغاتي كه مشتريان بالقوه را هدف قرار مي‌دهند، مورد توجه قرار گيرد. به بيان ساده، به اين دليل است كه بايد به گروهي گفته شود كه چرا بايد از محصول استفاده كنند در حالي كه گروه ديگر بايد منافع استفاده از محصولات شما را بداند. همچنين ممكن است مفيد باشد كه محصولات تبليغاتي خاصي داشته باشيد، به خصوص اگر بخش بازار شما محلي باشد.

 

 ۳. موارد بايد منحصر به فرد باشند

 

اين يك چالش است كه شما بايد با آن روبرو شويد، به خصوص در تصميم‌گيري براي استفاده از آن براي مخاطب. قاعده كلي استفاده از هداياي تبليغاتي نفيس و كاربردي به هنگام هدف قرار دادن مشتريان جديد است، اما محصولات تبليغاتي كه بر عملكرد و كيفيت تاكيد دارند در هنگام برخورد با مشتريان موجود مورد استفاده قرار مي‌گيرند. هر دو گزينه به نفع شما عمل خواهند كرد و بهتر است بدانيد كدام گزينه را در يك سناريوي مشخص انتخاب كنيد.

 

 ۴. استفاده از محصولات تبليغاتي متنوع

 

شما بايد انواع مختلف محصولات تبليغاتي را در اختيار داشته باشيد تا به افراد مختلف هديه دهيد. هيچ‌كس را مستثني نكنيد و حتما يك روش تبليغاتي نبايد مكمل ديگري باشد. نتيجه نهايي يك تركيب قوي از محصولات تبليغاتي مناسب در اختيار شما خواهد بود كه از آن مي‌توانيد به عنوان شناسايي برند استفاده كنيد.

 

استفاده موثر از محصولات سفارشي ارتباط نزديكي با انتخاب درست در طول فرآيند خريد دارد. شما بايد عواملي مانند استفاده، طول عمر و منحصر به فرد بودن را براي محصول تبليغاتي در نظر بگيريد. زماني كه اين كار درست انجام شود، شما به فروش بيشتر در كسب و كار خود، افزايش آگاهي از برند و نيز ماندن در صدر صنعت خود خواهيد رسيد. اما همانند ديگر روش‌هاي تبليغاتي، هداياي تبليغاتي نبايد به تنهايي مورد استفاده قرار گيرند بلكه در تركيب با ديگر روش‌هاي بازاريابي استفاده شوند تا بهترين نتيجه را دريافت كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۸:۰۹ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

اگر در بازاريابي يك كسب و كار جديد هستيد و يا كسب و كار خود را شروع كرده‌ايد، سرمايه‌گذاري در هداياي تبليغاتي ممكن است يك ماجراجويي غير ضروري و پر هزينه به نظر برسد. 

ممكن است براي شما يك سورپرايز باشد، اما استفاده از هداياي تبليغاتي خاص موثرترين راه براي ايجاد و شكل دادن به برند شما است. اين بهترين راه براي افزايش آگاهي و تعامل مشتريان احتمالي شما است. اين نكات اساسي را دنبال كنيد تا بيش‌ترين ميزان سود را از هداياي تبليغاتي به دست آوريد.

ببينيد كه مخاطب هدف شما چه كسي است

يك تحقيق كامل از بازار انجام دهيد و بفهميد كه مشتريان احتمالي شما چه كساني هستند. اگر اين كار را انجام دهيد، وقتي تصميم بگيريد كه دقيقا چه نوع هديه تبليغاتي را انتخاب كنيد، كمك بزرگي خواهد بود، چون شما بايد چيزي را پيدا كنيد كه براي مخاطب هدف شما نه تنها جالب باشد، بلكه مفيد نيز باشد. تحقيقات خوب و مفصل، اطلاعات ارزشمندي در زمينه تهيه يك خريد هوشمند به شما خواهند داد.

راهي براي رسيدن به مخاطب هدف خود پيدا كنيد

بسيار خوب، پس معلوم شد كه مشتريان احتمالي شما چه كساني هستند. حالا چه كار مي‌كنيد؟ تا جايي كه مي‌توانيد سعي كنيد بفهميد كه كدام يك از هداياي تبليغاتي بهترين راه براي رسيدن به مخاطب هدف شماست. اگر راه درست را پيدا كنيد، تاثير زيادي بر روي آنها مي‌گذارد. 

مكان و نحوه توزيع محصول شما فوق‌العاده مهم هستند. پيدا كردن يك راه براي گرفتن تبليغ شما در دستان مشتريان، مي‌تواند به سادگي برگزاري يك رويداد يا شركت در نمايشگاه باشد.

هداياي تبليغاتي خود را به دقت انتخاب كنيد

اگر يك هديه تبليغاتي خوب، سرگرم‌كننده، به ياد ماندني و مفيد داشته باشيد، ناديده گرفتن آن غير ممكن خواهد بود. دقت كنيد كه اطلاعات تماس و آدرس وب سايت بر روي هداياي تبليغاتي قابل مشاهده باشند، چون اين محصول تا زماني كه كاركرد داشته باشد شركت شما را تبليغ مي‌كند. 

به مشتري چيزي بدهيد كه نه تنها كاركرد روزانه داشته باشد، بلكه داراي دوام بالايي هم باشد. اگر اين يك هديه كوچك است، اما به طور مرتب استفاده مي‌شود و به نوعي نماينده كسب و كار شما خواهد بود. 
يك شركت كه از آيتم تبليغاتي كم دوام استفاده مي‌كند به زودي از يادها خواهد رفت، اما چيزي ارزشمند و مفيد از قبيل فلش مموري تبليغاتي كه برند و اطلاعات شركت بر روي آن چاپ شده باشد، انتخاب بزرگي براي هر كسي خواهد بود. 

اين آيتم تبليغاتي مصرف هر روزه داشته و به مدت خيلي طولاني دوام خواهد آورد، در اين مدت بجز فردي كه اين هديه را دريافت كرده اطرافيان آن شخص هم با برند شما آشنا خواهند شد.  

 

اگر لوگو و برند شركت بر روي هداياي تبليغاتي شما به طور واضح چاپ شوند، آنها تا زماني كه مورد استفاده قرار مي‌گيرند براي برند شما تبليغ خواهند كرد. علاوه بر اين، اگر اين پتانسيل را داشته باشد كه به شخص ديگري هم واگذار شود تعداد بيشتري از مردم با شركت شما آشنا خواهند شد، اين يك حركت بازاريابي است كه هيچ رسانه ديگري نمي‌تواند با آن تطبيق داشته باشد. 

به ياد داشته باشيد از هداياي تبليغاتي ارزان قيمت و بي كيفيت در كمپين بازاريابي خود استفاده نكنيد، اين كار تاثير معكوس بر روي افراد خواهد گذاشت.  


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۳:۵۱ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

۳.) هداياي تبليغاتي را به درستي طراحي كنيد!

مانند يك وب سايت خوب، برند و اطلاعات شما در مورد هداياي تبليغاتي پديده جاويد بايد سازمان‌يافته و قابل استفاده باشد. شما احتمالا نمي‌توانيد كل آدرس خود را روي يك خودكار قرار دهيد. 

بعضي اوقات حتي نمي‌توانيد لوگوي خود را روي آنها قرار دهيد. دقت كنيد كه نام تجاري و يا لوگو به طور واضح روي آنها چاپ شده باشد و حتي بيشتر مطمئن شويد كه وب سايت شما نيز در آنجا قرار دارد. 

اگر نياز داريد لوگو را كوچك كنيد، اما سعي كنيد يك علامت تجاري متمايز و آدرس وب سايت‌تان را حتي با كوچك‌ترين محصول تبليغ كنيد. بر روي دفترچه‌هاي يادداشت، اطلاعات و لوگو بايد در هر صفحه باشد، اما هنوز بايد اجازه استفاده از محصول را بدهد و فضاي زيادي را اشغال نكند. 

يك روش موثر براي انجام آن، قرار دادن لوگو بصورت كم رنگ در وسط هر صفحه و وب سايت و شماره موبايل در پايين هر صفحه است. لوگو بايد حدود ۸۰ درصد شفاف باشد و متن در حدود ۶۰ درصد باشد.

بايد كاملا مطمئن باشيد كه اطلاعات شما بسيار واضح و حرفه‌اي باشد. 

از لوگو مبتني بر بردار براي چاپ استفاده كنيد. ديگر تصاوير بر پايه پيكسل براي وب و كامپيوتر هستند و هرگز نبايد براي چاپ به كار روند. اگر نياز داريد، يك طراح گرافيكي را استخدام كنيد تا لوگو را به فرمت برداري تبديل كند. 

دقت كنيد كه قلم‌هاي خوانا را انتخاب كنيد كه به راحتي قابل خواندن باشند.

4.) هدف قرار دادن كيفيت مهم‌تر از تعداد است!

دو گروه وجود دارند كه بايد به آنها هداياي تبليغاتي نفيس بدهيد. اولي، مشتريان فعلي شماست كه به احتمال زياد بازديدهاي مكرر را انجام مي‌دهند. دومي آنان كه مشتريان شما نيستند، اين افراد ممكن است در آينده از شما خريد كنند. 

هر كسي نمي‌خواهد از شما خريد كند، شما بايد پتانسيل خود را به حداكثر برسانيد و اين هداياي تبليغاتي را براي افراد نادرست ارسال نكنيد. 

تنها در صورتي كه برند شما قوي باشد، براي گسترش نام برند از هداياي تبليغاتي براي تمام افراد استفاده كنيد، در غير اينصورت تنها پول خود را از دست خواهيد داد.

در واقع، تشخيص اينكه چه كساني افراد هدف شما هستند، مي‌تواند مشكل باشد. براي تشخيص مشتريان، شما مي‌توانيد از برنامه‌هاي تجزيه و تحليل وب براي پيدا كردن هويت مشتريان خود استفاده كنيد. 

شما مي‌توانيد ميزان جستجوي افراد را براي هداياي تبليغاتي خريداري‌شده، مكان جستجو و غيره را پيدا كنيد. مي‌توانيد هداياي تبليغاتي خاص خود را به مشترياني ارسال كنيد كه خريدهاي مشابه را انجام مي‌دهند، و به موضوع كسب و كار شما علاقه‌مند هستند. همچنين از عقل سليم استفاده كنيد. 

اگر كسي يك محصولي را خريداري كند كه نياز به نگهداري و يا لوازم اضافي دارد و شما اين خدمات پس از فروش و يا لوازم اضافه را ارائه مي‌دهيد، دقت كنيد كه هداياي تبليغاتي شما بدست اين افراد برسد. 

اگر كسي حتي يك‌بار خريد داشته باشد، حتما آنها را نيز در نظر بگيريد. اگر آنها سفارش دوم را انجام دهند، احتمال دارد كه سفارش سومي هم داشته باشند.

در نمايشگاه‌هاي تجاري انجام تبليغات به اين دليل دشوار است كه خدمات و محصولات مشابه شما زياد است و برجسته كردن محصول شما و هدف قرار دادن آنها توسط افراد تقريبا غير ممكن خواهد بود. 

در اين حالت، بايد تنها نشان تجاري انتخابي را هدف قرار دهيد و هداياي تبليغاتي كاربردي را ارائه دهيد. چيزي كه بسياري از صاحبين كسب‌وكار به آن توجه نمي‌كنند، اندازه نمايشگاه تجاري است. 

هر چه اين رويداد بزرگ‌تر باشد، احتمال كمتري وجود دارد كه كسي شما را اگر يك شركت كوچك باشيد به ياد داشته باشد. نمايش‌هاي تجاري كوچك مي‌توانند به طور قابل‌توجهي با ارزش‌تر براي شركت‌هاي كوچك باشند.

مهم‌ترين چيزي كه بايد به ياد داشته باشيد اين است كه عرضه هداياي تبليغاتي به هر فرد، باعث از دست رفتن پول شما مي‌شود. 

اما ارائه دادن اين هداياي تبليغاتي به افراد درست، فروش شما را افزايش خواهد داد و خيلي بيشتر از آنچه هزينه كرده‌ايد سود خواهد داشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۵:۳۷ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

هداياي تبليغاتي پديده جاويد چيزهايي هستند كه بسياري از كسب و كارها از آنها استفاده مي‌كنند، اما تعداد كمي از آنها به طور موثر از اين موارد بازاريابي استفاده مي‌كنند. من يك كيف پر از خودكار در هنگام رفتن به كنفرانس دارم، اما به ندرت اين كار را انجام مي‌دهم و آنرا با خود مي‌برم، معمولا از يك يا دو خودكار تبليغاتي مرغوب براي يادداشت برداري استفاده مي‌كنم. به احتمال زياد شما هم با نتايج مشابه سر و كار داشته باشيد.
چند فاكتور كليدي در توليد هداياي تبليغاتي نفيس پديده جاويد وجود دارد.
۱. به مردم چيزي بدهيد كه آن‌ها مي‌خواهند!
۲. فقط از روي تكليف اين كار را انجام ندهيد!
۳. هداياي تبليغاتي را به درستي طراحي كنيد!
۴. هدف قرار دادن كيفيت مهم‌تر از تعداد است!
 
۱.) چيزي را به مردم بدهيد كه آنها نياز دارند!
وقتي به نمايشگاه‌هاي تجاري مي‌روم، من اغلب با تعداد زيادي پوستر تبليغاتي، صدها برچسب و ديگر چيزهايي كه نياز ندارم و هرگز از آن استفاده نمي‌كنم، بيرون مي‌آيم. نه تنها بازاريابي بي‌اثر انجام شده بلكه همه آنها دور انداخته خواهد شد.
بهترين هداياي تبليغاتي ، آن‌هايي هستند كه هر روز از آن استفاده مي‌شود. پدهاي يادداشت، خودكار تبليغاتي و تي شرت تبليغاتي موثرترين هداياي تبليغاتي براي اغلب كسب و كارها هستند. مردم به آنها نياز دارند، هر روز از آنها استفاده مي‌كنند، و نسبتا ارزان هستند. مگر اينكه شما چيزي بسيار منحصر به فرد داشته باشيد كه مردم اغلب از آن استفاده كنند، يا شما بودجه‌اي داريد كه به شما اجازه مي‌دهد تا محصولات الكترونيكي مثل فلش مموري تبليغاتي ، خودكارهاي لوكس، هداياي چرمي و يا پاوربانك تبليغاتي بخريد و از آنها استفاده كنيد.
حس مشترك در ارتباط بر قرار كردن با محصول نقشي اساسي ايفا مي‌كند. اگر چيزي مي‌فروشيد كه به نگهداري و يا تداركات نياز داشته باشد، دقت كنيد كه از هداياي تبليغاتي استفاده كنيد كه اطلاعات شما را بر روي خود داشته باشد و اين اطلاعات مي‌تواند به راحتي افراد را ترغيب به تماس با شما كنند.
۲.) فقط از روي تكليف اين كار را انجام ندهيد!  
زماني كه بيست هزار خودكار مزخرف كه يك بار قبل از اينكه جوهر پس بدهد مي‌تواند بنويسد و يا كار نمي‌كند را خريداري مي‌كنيد، كسب‌وكار شما را به شيوه‌اي مثبت تبليغ نمي‌كند. همانند كارمندان، هداياي تبليغاتي نماينده مستقيم شما هستند. مطمئن شويد كه آنها را به كيفيت و ارزش مرتبط مي‌كنند و نه به ارزاني.
شما نيازي به خريد يك هديه تبليغاتي ارزان قيمت براي هر مشتري نداريد (اگر محصولات گرانقيمت را نمي‌فروشيد، اين ممكن است ايده بدي نباشد)، اما دقت كنيد كه چيزي را به عنوان هديه تبليغاتي عرضه كنيد كه مشتري شما مي‌خواهد از آن استفاده كند. اگر كسي مي‌خواست يك قلم به شما بدهد و تصميم آنها اين باشد كه با ديدن اين هداياي تبليغاتي شما آنها را به خاطر آن، به ياد بياوريد، بايد يك نمونه از هداياي تبليغاتي را انتخاب كند كه كارآيي لازم را داشته باشد تا خاطره خوبي بجا بگذارد. تي شرت، كلاه يا شايد يك خودكار تبليغاتي با كيفيت مي‌تواند اين تأثير را براي افراد داشته باشد.
هداياي تبليغاتي مانند خودكار به عنوان مثال، بايد آن نوع خودكاري را بخريد كه مردم در صورت از دست دادن آن، ناراحت شوند. خودكارهايي كه بر روي بيشتر سطوح به خوبي مي‌نويسند، لكه‌دار نمي‌شوند و داراي احساس خوب در دست شما باشند از اين موارد هستند. شما مي‌خواهيد انواع هداياي تبليغاتي را كه مشتري از آن بهتر استفاده مي‌كند را ارائه دهيد. به اين ترتيب، وقتي به دنبال خودكار مي‌گردند، اول به دنبال خودكار شما مي‌گردند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۶:۰۶ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

قلم‌هاي رنگي يك هديه تبليغاتي جالب


البته، نمي توان فراموش كرد كه رنگ كردن با اين قلم‌هاي رنگي كه شما به عنوان هديه تبليغاتي به افراد مي‌دهيد همچنين يك فعاليت سرگرم‌كننده است كه اغلب با دلايل تفريحي درگير مي‌شود. اين به اين معني است كه حتي اگر كسب‌وكار شما در يك ميدان رقابت قرار ندارد، ممكن است قلم‌هاي رنگي انتخاب خوبي براي اتصال با حس سرگرمي و خلاقيت افراد هدف شما باشند و بتواند به عنوان يك هديه تبليغاتي محبوب عمل كند.
قلم‌هاي رنگي به خوبي به عنوان هداياي تبليغاتي عمل مي‌كنند، چرا كه آنها به عنوان تبليغات آشكار شناخته نمي‌شوند. در حالي كه خودكار تبليغاتي و يا كيف‌هاي رنگي مارك دار براي به نمايش گذاشتن لوگو عالي كار مي‌كنند، مشتريان مي‌دانند كه اين هدف اصلي آنهاست. با انتخاب قلم رنگي، در حالي كه با افتخار اعتبار خود را به نمايش مي‌گذاريد، به هدف خود نيز خدمت مي‌كنيد. اين نشان مي‌دهد كه شما يك نشان تجاري هستيد كه دوست دارد افراد لذت ببرند و اين كار باعث جلب توجه بيشتر اشخاص به نام تجاري شما شده و سود شركت شما بالا خواهد رفت.

برندهاي هنري به طور خاص بايد پتانسيل نهفته در قلم رنگي، مداد و لوازم هنري را جدي بگيرند. اگر، براي مثال، شما يك شركت طراحي گرافيكي هستيد، چرا بعد از آماده كردن درخواست مشتري آنرا همراه با يك مجموعه از قلم‌هايي با رنگ‌هاي جذاب، ارسال نكنيد؟ آنها تشويق خواهند شد كه از اين قلم‌ها براي خلق كردن يك ايده جديد استفاده كنند و اين هديه تبليغاتي واقعا خلاقيت و استعداد شما را در اين فرآيند نشان مي‌دهد، و آنها را تشويق مي‌كند كه از شما براي نيازهاي بعدي خود استفاده كنند.

قلم‌هاي رنگي موارد كاربردي، كم‌هزينه و خلاقانه


همچنين فوايد بي شماري براي استفاده از قلم رنگي به عنوان هديه تبليغاتي وجود دارد. اين هداياي تبليغاتي ارزان و كم‌هزينه هستند، با اين حال مزاياي زيادي در درك اشخاص از برند و نشان هويت تجاري شما ارائه مي‌كنند. يك بسته قلم رنگي ممكن است به راحتي با لوگوي شركت شما، رنگ‌ها و شعار شما هماهنگ شده و تصوير شركت شما را در ذهن گيرنده پايدار كند.

قلم‌هاي رنگي نيز قابليت عمل به عنوان هديه تبليغاتي با قابليت ديد بالا را دارند. اين عمدتا ناشي از عملكرد آنها است. از قلم‌هاي رنگي ممكن است در طيف گسترده‌اي از عملكردها استفاده شود، برخي از افراد از آنها براي برجسته كردن نكات مهم در يك جلسه بزرگ استفاده مي‌كند، يا يك دانش‌آموز از آنها براي بازبيني استفاده مي‌كند. بسياري از اين سناريوها، سطح بالايي از توجه را نسبت به نام برند شما دارند، به اين معني كه گروه‌هاي بزرگ ممكن است نام تجاري شما را ببينند و از خدمات و محصولات شما براي اهداف خود استفاده كنند.

هم چنين خودكار تبليغاتي و قلم‌هاي رنگي در ارتباط خود با زمان و خانواده، منحصر به فرد هستند. اگر چه خودكار و قلم‌هاي رنگي كه به شكل مختلف هستند ممكن است در ملاء عام به كار روند، اما مي‌توانند در اين زمينه كه دريافت كنندگان واقعا با آنها احساس آشنايي مي‌كنند، باعث شود از آنها استفاده كنند. مادري كه داراي فرزند است، تصوير آنها را با قلم‌هاي رنگي شما ترسيم مي‌كند، اغلب باعث خواهد شد يك ارتباط ناخودآگاه بين برند شما و لحظات خوب خانواده ايجاد كند، در نتيجه شهرت برند شما را به عنوان يك ارائه دهنده خدمات، محكم مي‌كند. اين به خصوص براي كسب و كارهاي خانواده محور قدرتمند عمل خواهد كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۳:۴۰ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

هداياي تبليغاتي مي‌توانند شامل هر محصولي از خودكار و لوازم اداري تا دسته كليدهاي فلش مموري دار و بطري‌هاي آب باشند كه حاوي لوگو و نام شركت شما هستند. در اينجا 9 روشي كه در آن عرضه اين محصولات تبليغاتي به عنوان هديه شركتي مي‌تواند براي كسب و كار شما مفيد باشد، آورده شده است.

با عرضه اين هداياي تبليغاتي مي‌توانيد:

1. روابط بين شركتي خود را توسعه دهيد

شركت‌ها از مردم تشكيل شده‌اند و مردم دريافت هديه را دوست دارند. آنها به هنگام دريافت يك هديه توجه بيشتري به آن مي‌كنند به ويژه اگر محصول تبليغاتي شما به طور مداوم در يك محيط اداري استفاده شود. اين مي‌تواند براي آنها يادآور شركت، محصولات و خدمات شما باشد. اين امر مي‌تواند به توسعه روابط با مشتريان فعلي و آينده شما كمك كند.

2. هويت و شناخت از نام تجاري خود را افزايش دهيد

با استفاده از مواد تبليغاتي به عنوان هداياي شركتي به معناي واقعي مي‌توانيد نام شركت خود را در معرض ديد افراد قرار دهيد. با توزيع هدايا به همراه نام تجاري، لوگو و اطلاعات تماس، شما مي‌توانيد آگاهي از شركت خود را گسترش دهيد. افراد نيز با دريافت هدايا از شركت شما، در مورد هديه دريافتي و در نهايت شركت شما، حس مثبتي خواهند داشت.

3. پول كسب و كار خود را ذخيره كنيد

هداياي شركتي يك روش بسيار سودآور و مقرون به صرفه براي تبليغات هستند. از آنجا كه آنها معمولا حفظ شده و مورد استفاده قرار مي‌گيرند اغلب نسبت هزينه به ميزان تاثيرگذاري آنها در مقايسه با ديگر انواع رسانه‌هاي عمومي و يا تبليغاتي هدفمند پايين‌تر است.

4. حفظ وفاداري مشتري

مشترياني كه هداياي شركتي را دريافت مي‌كنند، به احتمال زياد مجددا به كسب و كار شما مراجعه خواهند كرد. اين هدايا همچنين پيوند مشاركتي بين مشتريان و كسب و كار شما را نيز تقويت خواهد كرد. عرضه هداياي شركتي به گيرنده يادآوري مي‌كند كه كسب و كار آنها براي شما مهم است. اين يك احساس مثبت است كه وفاداري را افزايش مي‌دهد.

5. بهبود ذهنيت و ادراك مشتري

با دريافت يك هديه، شما يك ذهنيت مثبت در دريافت كننده ايجاد مي‌كنيد. ايده عرضه محصولات تبليغاتي با حسن نيت همراه است. عرضه اين هداياي شركتي در ذهن مشتريان آينده، تصوير شركت شما را بهبود مي‌بخشد و ادراكات مثبت نسبت به شما را افزايش مي‌دهد.

6. ايجاد انگيزه‌هاي بيشتر

با توزيع نام، لوگو و اطلاعات تماس شركت شما بر روي هداياي تبليغاتي نفيس ، شما آگاهي، علاقه و كنجكاوي را نسبت به كسب و كار خود افزايش مي‌دهيد. شما مي‌توانيد از اين هدايا به عنوان يك انگيزه براي دريافت آدرس ايميل و يا ثبت نام براي دوره‌هاي آزمايشي رايگان استفاده كنيد. مشتريان به شركتي كه به آنها هداياي رايگان عرضه مي‌كند، احترام بيشتري قائل هستند.

7. كسب مراجعات بيشتر

مشتريان شما در ايجاد ايده‌هاي جديد بسيار موثر هستند. با درخواست از آنها براي مراجعه بيشتر، مي‌توانيد بر روي ارتباطات گسترده آنها سرمايه گذاري كنيد. شما مي‌توانيد از محصولات تبليغاتي براي تشويق ايده پردازي استفاده كنيد. براي كسب مراجعات بيشتر در آنها انگيزه ايجاد كنيد.

8. افزايش فروش

مشترياني كه هداياي تبليغاتي شركتي دريافت مي‌كنند بيشتر احتمال دارد از محصولات و خدمات شركتي كه به آنها خدمات ارائه داده است استفاده كنند. فروش به طور طبيعي با توجه به افزايش حسن نيت و آگاهي از برند افزايش خواهد يافت. مشترياني كه احساس كنند كه ارزش زيادي براي كسب و كار آنها قائل هستيد تمايل بيشتري براي خريد از شركت شما خواهند داشت.

9. روابط بين كارمندان را تقويت دهيد

با عرضه هداياي تبليغاتي بين كاركنان خود، مي‌توانيد نگرش آنها را بهبود بخشيد. با پاداش دادن به كاركنان به خاطر كار خوب با استفاده از هداياي ماركدار شركتي، به آنها يادآوري خواهيد كرد كه چقدر براي كار آنها ارزش قائل هستيد. اين به كاركنان انگيزه مي‌دهد تا بيشتر جوايز كسب كنند و توليد را افزايش دهند. شما همچنين مي‌توانيد اخلاق يا شعار شركت را از طريق تكرار بر روي محصولات تبليغاتي گسترش دهيد.
هداياي تبليغاتي ارزان شركتي يك راه مقرون به صرفه و قابل اعتماد براي به اشتراك گذاشتن حسن نيت شركت در دنياي كسب و كار هستند.
مهم نيست كه در چه صنعتي مشغول هستيد، ايده خوبي است كه از هداياي تبليغاتي به عنوان استراتژي بازاريابي خود استفاده كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۹:۱۲ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

اگر به دنبال خودكار تبليغاتي و نوشت افزار سفارشي براي دفتركار، شركت، رويدادها و نمايشگاه‌هاي تجاري خود هستيد، ما طيف وسيعي از خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي مختلف را براي نيازهاي شما داريم. ما مي توانيم همه نيازهاي شما را از خودكار‌هاي پلاستيكي و يا خودكار‌هاي سفارشي فلزي گرفته تا كيت مداد و هايلايت را به شما عرضه كنيم. ما سبك، رنگ و طراحي را متناسب با بودجه شما ارائه مي‌دهيم بنابراين سفارش شما مطمئنا منحصر به فرد و خاص خواهد بود! شما مطمئنا طراحي مورد نظر براي خودكار را براي كسب و كار كوچك يا بزرگ خود در فروشگاه هداياي تبليغاتي آنلاين پديده جاويد پيدا خواهيد كرد. محصولات ما به گونه‌اي ساخته شده‌اند تا شركت و يا سازمان شما را توسعه دهند و شما را در معرض ديد افرادي كه به دنبال جلب توجه آنها هستيد قرار مي‌دهند.

محصولات ما در سبك‌هاي مختلفي عرضه مي‌شوند و مي‌توانيد از آنها به عنوان هديه در نمايشگاه‌ها، رويدادها و يا كسب و كارهاي تبليغاتي خود استفاده كنيد. اضافه كردن لوگوي شركت شما بر روي آنها مانند يك تبليغات پويا عمل مي‌كند، تبليغاتي كه به طور مداوم در معرض ديد قرار دارند. با ارائه يك ابزار عملي كه مشتريان فعلي و آينده شما هر روز از آن استفاده مي‌كنند، خودكار‌هاي تبليغاتي و ساير نوشت افزارها يكي از موثرترين ابزارها براي بهبود تصوير كسب و كار شما هستند. شما به دنبال يك خودكار هستيد كه متناسب با نيازهاي كسب و كارتان باشد و فروشگاه ما طيف وسيعي از خودكارهاي با كيفيت و ديگر نوشت افزارها را براي نشان دادن سبك و طراحي شما ارائه مي‌دهد.

اگر شما در حال تلاش براي ارتقاي تصوير يك شركت يا سازمان با بودجه محدود هستيد، اين احتمالا بهترين راه براي تبليغ نام تجاري شما در جامعه است. هنگامي كه شما هداياي تبليغاتي نفيس مرتبط با كسب و كار يا اطلاعات مربوط به رويدادهاي تجاري خود را به مشتريان يا شركت كنندگان عرضه مي‌كنيد، به آنها يك ابزار فيزيكي ارائه مي‌دهيد تا توسط آن كسب و كار يا سازمان شما را به ياد بياورند. اين موارد به طور بالقوه مي‌تواند توجه مشتريان شما را به خدمات شركت شما كه تجربه فوق العاده‌اي از آن داشته‌اند جلب كنيد كه به آنها اين امكان را مي‌دهد حتي خدمات شما را به ديگران توصيه كنند. خودكارها و نوشت افزارهاي سفارشي لوگودار به طور ثابت يادآور كسب و كار شما هستند. اين ابزارهاي مارك دار اغلب بين افراد و كسب و كارهاي مختلف دست به دست مي‌شوند و يك مسير طولاني براي افزايش آگاهي از نام تجاري شما را طي مي‌كنند؛ و بهترين بخش در مورد اين روش اين است كه شما مي‌توانيد اطلاعات زيادي را بدون اينكه حتي يك كلمه صحبت كنيد، انتقال دهيد.

اگر شما يك سازمان هستيد كه مي‌خواهيد هويت شركت خود را گسترش دهيد و يا يك كسب و كار جديد ايجاد كنيد، خودكارهاي جوهري و نوشت افزارهاي ساده يك روش موثر و كم هزينه تبليغاتي هستند. هداياي تبليغاتي ارزان يك راه قابل اعتماد و كم هزينه براي جلب توجه افرادي هستند كه ممكن است پيام شما را به سادگي ناديده بگيرند. قرار دادن لوگوي سفارشي شركت شما بر روي محصولات تبليغاتي، جايگزين مناسبي براي صرف هزينه در تبليغاتي است و شما را در معرض ديد عموم قرار مي‌دهند!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۸:۳۸ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

خودكار تبليغاتي اگرچه توسط بسياري از شركت‌ها براي سال‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد، آنها يكي از موفق‌ترين ابزارهاي بازاريابي هستند كه يك كسب‌ و كار مي‌تواند از اين هداياي تبليغاتي بهره ببرد. خودكارهاي تبليغاتي عالي هستند، و تا پايان زمان كاركرد عالي خواهند ماند ، چون همه با خودكارها مي نويسند و تنها چيزي هستند كه مردم تا زمان خالي شدن از آنها استفاده مي‌كنند.

شما اغلب خودكار تبليغاتي را در فروشگاه‌ها و يا بر روي ميز متخصصان كسب‌وكار مي‌بينيد. اين خودكارها توسط مشتريان يا مراجعه كنندگان براي امضاء چك يا رسيدها استفاده مي‌شوند و با آنها مدارك مورد نياز را پر مي‌كنند. اگر مقدار زيادي از خودكارهاي تبليغاتي موجود داريد، مي‌توانيد به مشتريان فعلي و يا افراد هدف خود اجازه دهيد تا اين خودكارها را با خود به خانه ببرند و بدين ترتيب ميزان ديده شدن لوگوي برند و يا نام كسب‌وكار شما را افزايش دهند.
هدف اصلي استفاده از خودكار تبليغاتي افزايش ميزان گسترش برند براي بدست آوردن مشتريان احتمالي است. با خودكار تبليغاتي‌تان، مشتريان شما قادر خواهند بود زماني كه به محصولات و يا خدمات شما نياز دارند، شما را پيدا كنند. با خودكار تبليغاتي، شما مي‌توانيد از شكل موثر ديگري از تبليغات استفاده كنيد و اين همان تبليغات دهان به دهان است، زماني كه يكي از دوستان يا اعضاي خانواده سوالاتي را در مورد خودكاري كه از آن استفاده مي كنند بپرسند؛ اين باعث گسترش بيشتر برند شما خواهد شد.

زماني كه مشتريان از خودكار تبليغاتي شما در مقابل دوستان و خانواده استفاده مي‌كنند، آنها در حال باز كردن پنجره‌اي براي صحبت درباره شركت شما هستند. به طور معمول، زماني كه يك فرد نياز به خدمات دارد، اغلب از دوستان و خانواده خود براي راهنمايي، درخواست كمك مي‌كند و اين جايي است كه خودكار برند شما وارد مي‌شود. علاوه بر در معرض ديد قرار گرفتن كسب و كار شما توسط خودكار تبليغاتي، شما هم بايد مطمئن شويد كه با بهترين خدمات مشتري ارائه‌شده توسط هر كسب‌وكاري، آنها را تامين مي‌كنيد.

خودكار تبليغاتي به شما كمك خواهد كرد تا با آن كسب‌وكار خود را تبليغ كنيد. آنها مقرون‌به‌صرفه و مفيد هستند. هيچ توجيهي براي قرار ندادن آنها در يك سفارش با ديگر اقلام تبليغاتي وجود ندارد. براي تبليغات كسب و كار و برند خود مي توانيد تنها از خودكار تبليغاتي استفاده كنيد. اين آيتم‌هاي تبليغاتي مقرون به صرفه و داراي عمر نسبتا بالايي هستند و در هر جايي مي توان اين هداياي تبليغاتي ارزان را پيدا كرد. با پيشرفت تكنولوژي و رواج وسايل الكترونيكي باز هم هنوز از خودكار استفاده مي شود.  


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۹:۴۷ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

در اينجا چند نمونه از شركت‌هايي كه با موفقيت با استفاده از هداياي تبليغاتي ، توانسته‌اند پيام خود را به مخاطبان هدف برسانند مثال ميزنيم:

مثال ۱:
مخاطب هدف: فروشگاه‌ها و نمايندگي‌هاي فروش خودرو
پيام: لنر مي‌خواست شانس مخاطبان هدف خود را براي خريد يك كيت لولا افزايش دهد، بنابراين او به آنها نشان داد چطور مي‌توان كيت‌هاي لولايي را كه براي وانت‌هاي GM طراحي شده‌ان را نصب كرد.
محصول تبليغاتي: يك ويديو آموزشي كم هزينه در مورد چگونگي استفاده از كيت‌هاي لولا كه بر روي يك سي‌دي كوچك رايت شده بود و لنر آنها را در نمايشگاه تجاري به افرادي كه از غرفه او ديدن مي‌كردند مي‌داد.
نتيجه: حدود ۵۰٪ از فروش آنلاين Total Automotive در چند ماه بعد از نمايشگاه تجاري، از همين سي‌دي كوچك ناشي شد.

مثال ۲:
مخاطب هدف: وكلائي كه براي شركت‌هاي آمريكايي در كشورهاي خارجي پرونده‌هاي ثبت اختراع ثبت مي‌كنند
پيام: يك شركت حقوقي متخصص در علامت تجاري و حق ثبت اختراعات، مي‌خواست در موردي ميزان پس‌اندازي كه افراد مي‌توانستند در حين تكميل فرايند ثبت اختراع خود داشته باشند به آنها اطلاع دهد. اين شركت مي‌توانست به طور متوسط در حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال در هزينه‌هاي ثبت اختراعات مشتري‌ها صرفه‌جويي كند.
محصولات تبليغاتي: يك ۱۰۰ دلاري جعلي به شكل يك مرد. روي اين مرد ۱۰۰ دلاري يك زيپ بود كه با باز كردن آن، يك بيزينس كارت داخل آن بود كه شماره تلفن، نام نماينده و آدرس وبسايت اين شركت بر رويش چاپ شده بود.
وقتي گيرنده‌ها به اين آدرس وبسايت مي رفتند، يك ماشين حساب آنلاين به آنها نشان مي‌داد كه با استفاده از خدمات آنها مي توانند چقدر از هزينه‌هايشان بزنند.
نتيجه: حدود ۱۱٪ از گيرنده‌ها با شماره تلفن روي كارت تماس گرفته يا به وبسايت مراجعه كردند.

مرحله ۴: با تست‌هاي كوچك شروع كنيد
لنر مي‌گويد بهترين مشاوره اي كه او مي‌تواند به ديگر بازاريابان بدهد اين است كه قدم‌هاي كوچك برداند و آن را امتحان كنند و ببينند چه نتيجه‌اي مي دهد. سپس وقتي نتيجه آن چيزي بود كه مي خواستند، در مقياس بزرگ‌تر كار كنند.

مرحله ۵: سنجش موفقيت
يك فرم ثبت نام آنلاين درست كنيد كه بازديدكنندگان وبسايت‌تان براي دريافت خبرنامه يا اطلاعات مربوط به محصولات خاص آن را تكميل كنند. لنر با استفاده از اين روش مشخص كردن كه چه ميزان از مشتري‌ها به واسطه‌ي همان سي‌دي كوچك آموزشي به فكر خريد از شركت او افتاده‌‌اند.
بخش «چطور با شركت Total Automotive آشنا شديد؟» يك بخش الزامي در فرم ثبت نام وبسايت اين شركت است. افراد مي‌توانند از ميان جواب‌هاي مشخص شده انتخاب كنند يا در صورتي كه نحوه آشنايي آنها با اين شركت در ميان جواب‌هاي از پيش تعيين شده نباشد مي‌توانند گزينه «ديگر» را انتخاب كنند و توضيح بدهند از چه طريقي با اين شركت آشنا شده‌اند.
يك آدرس ايميل منحصر به اين افراد درست كنيد. اين روش‌ها ميزان پاسخ افراد به راهبرد شما را مي‌سنجند.

نمونه‌هايي از كمپين‌هاي موفقيت‌آميز محصولات تبليغاتي
اين كمپين‌هاي موفقيت‌آميز، برندگان جايزه بين‌المللي محصولات تبليغاتي پيراميد در سال ۲۰۰۸ هستند:

مثال B-to-B
هدف: 3M خواستار افزايش فروش دستگاه‌هاي تنفسي و ايجاد آگاهي از برند در مورد خط كامل محصولات تنفسي يكبار مصرف خود بود.
مخاطب هدف: ۸۰۰ توزيع‌كننده كه برخي از (نه همه‌ي) محصولات تنفسي 3M را مي‌فروختند.
استراتژي: يك كمپين پستي هشت قسمتي كه حدود ۱۷ ماه طول كشيد. همراه با هر نامه يك دستگاه تنفسي نمونه و يك محصول تبليغاتي مرتبط بود. براي مثال، يك قلك كه روي آن نوشته شده بود: «ما مي‌خواهيم شما نفس بكشيد، نه اينكه نفس‌تان بند بيايد».
هداياي تبليغاتي ارزان : يك جاكليدي، يك جفت عينك آفتابي Elvis و يك كلاه گلدوزي شده، همراه با دستگاه تنفسي نمونه. هر محصول هم پيام منحصر به فرد و مرتبط با آن محصول را داشت.
نتيجه: افزايش ۲۰٪ فروش كل خط توليد دستگاه تنفسي 3M پس از راه‌اندازي كمپين تبليغاتي.
 
مثال B-to-C
هدف: شركت آربي (ARBY) مي‌خواست مشتري‌هاي خود را دوباره برگرداند
مخاطب هدف: مشتري‌هاي فعلي
استراتژي: اين شركت يك برنامه كوپن مشتري‌هاي وفادار درست كرد و مشتري‌ها با ثبت نام، يك جاكليدي مي‌گرفتند كه روي آن يك باركد قرار داشت. كسي كه از اين باركد استفاده مي‌كردند مي توانستندتخفيف بگيرند. بر روي هر باركد هم اين پيام شركت نوشته شده بود: «من به آربي فكر مي‌كنم».
محصول تبليغاتي: كارت تخفيف به شكل جاكليدي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۷:۵۲ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]

هداياي تبليغاتي مردم را تشويق و ترغيب به انجام عمل مي‌كنند.انگيزه مناسب آنها را تشويق مي‌كند كه با نماينده فروش ملاقات كنند، يك محصول جديد را امتحان كنند يا در نمايشگاه محصولات يا خدمات شما شركت كنند.
ما با چند كارشناس در اين باره صحبت كرديم كه چطور با انتخاب محصولات تبليغاتي مناسب براي انتقال پيام‌شان، توانستند ميزان فروش و تعامل مشتري‌ها با محصولات و خدمات‌شان را افزايش دهند. نتيجه صحبت ما با آنها يك فرايند پنج مرحله‌اي است كه با دنبال كردن آنها مي‌توانيد يك كمپين تبليغاتي موثر ايجاد كنيد و به دنبال آن به موفقيت برسيد.
برندهاي بزرگ، هداياي تبليغاتي را بخش مهمي از تركيب بازاريابي خود مي‌دانند، حتي زماني كه بودجه‌شان كم است. درواقع شركت‌ها بخش بزرگي از بودجه سالانه‌ي خود را به هداياي تبيلغاتي اختصاص مي‌دهند.
به گفته‌ي بث آن كيلبرگ والش (Beth Ann Kilberg-Walsh) مدير ارتباطات بازاريابي در شركت زيراكس، نقش هداياي تبليغاتي به خصوص در دوران سخت اقتصادي اهميت دارد، زيرا در اين زمانياست كه شركت‌ها به تعامل مردم بيشتر از هر وقت ديگري نياز دارند. كيلبرگ والش مي‌گويد: «كسب‌وكار امروز بسيار جدي شده است. شما بايد به نوعي سرگرمي ايجاد كنيد؛ كمي تحسين، تا شخص را به عمل وا داريد. همه دوست دارند يك چيزي برنده شوند؛ همه دوست دارند يك چيزي بدست آورند».
بازاريابان بايد در مورد چگونگي راه‌اندازي كمپين‌هاي تبليغاتي همراه با هداياي تبليغاتي راهبردي‌تر عمل كنند. آنها بايد حواس‌شان به هزينه‌ها، مخاطبين هدف و چگونگي به حداكثر رساندن بازگشن سرمايه (ROI) باشد.
فرايند ۵ مرحله‌اي كمپين‌هاي تبليغاتي:
مرحله ۱: تعريف هدف
اگر هدف افزايش فروش تا ۲۰٪ است، آن را روشن و واضح مشخص كنيد تا بتوانيد بعدا ميزان موفقيت خود را اندازه‌گيري كنيد.
همچنين تصميم بگيريد كه آيا هدف، برندمحور است يا استراتژيك، تا با اطمينان كه محصول تبليغاتي مناسب را براي اين كمپين انتخاب كنيد.
مرحله ۲: تعريف بودجه
اگر هدف اين است كه ميزان مشخصي درآمد براي كسب و كار خود را كسب كنيد، بيشتر از اين ميزان را صرف تبليغات در كمپين تبليغاتي خود نكنيد. سعي كنيد بازگشت سرمايه را حداقل دو برابر كنيد.
مرحله ۳: متغيرها را در نظر بگيريد
هنگام انتخاب مناسب‌ترين هداياي تبليغاتي ارزان براي مخاطبين هدف، اين متغيرها را در نظر بگيريد:
-> متغير شماره ۱: مخاطب هدف
هداياي تبليغاتي بايد براي مخاطبان هدف معنادار باشد.
هنگامي كه جمعيت‌شناسي مخاطب هدف را تعيين كرديد، از خود بپرسيد: آنها چطور وقت خود را صرف مي‌كنند؟ آنها كجا كار مي‌كنند: پشت ميز، در حال حركت يا هر دو؟ چه چيزي مي‌تواند براي آنها مفيد و كاربردي باشد؟ در گذشته چه چيزي در رسيدن به آنها نتيجه داده است؟
در زير نام چند هداياي تبليغاتي مناسب آورده شده است:
- مگنت: كاربردي، همه كاره و دسترسي راحت هنگام نياز.
ران لنر (Ron Lehner)، رئيس شركت Total Automotive، يك شركت عمده قطعات خودرو، مي‌گويد: «مگنت‌ها كوچك و سبك هستند و راحت مي‌توان در نمايشگاه‌هاي تجاري آنها را از اين سو به آن سو برد. وقتي شركت‌كننده‌ها از نمايشگاه برگردند، اين مگنت‌ها را روي فضايي كه جلوي چشم‌شان است مي‌چسبانند، و شش ماه بعد، وقتي آن را ببينند، دوباره به ياد شركت ما مي‌افتند».
 
- كيف: به ويژه كيسه‌هاي خريد چندبار مصرف، كالاهايي كاربردي هستند كه اكثر مردم از آنها استفاده مي‌كنند.
- تي‌شرت، خودكار، كلاه، تقويم، جاكليدي، ليوان و غيره.
ساير هداياي تبليغاتي، مخاطبان خاص خود را مي‌طلبند. براي مثال، USBها به درد كساني مي‌خورد كه دايما با آنها سروكار دارند.
-> متغير شماره ۲: پيام
مي‌خواهيد چه پيامي را انتقال دهيد؟ مي‌خواهيد مخاطب هدف خود را مزيت‌هاي خاصي كه براي آنها در نظر داريد مطلع كنيد؟
-> متغير شماره ۳: محصول تبليغاتي
سخت‌ترين قسمت، يافتن يك ابزار سه بعدي مناسب براي ابراز پيام است.
نكته: هداياي تبليغاتي نفيس را به بخشي از طرح بازاريابي استراتژيك و يكپارچه تبديل كنيد تا ببه نتايج قابل اندازه‌گيري دست پيدا كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۱:۳۱ ] [ نرگس رحيمي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 24
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 1913
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم